Informace rodičům k zahájení provozu 18.1.2021

Informace rodičům k zahájení provozu
mateřské školy od 18.1. 2021
vzhledem ke COVID-19

Mateřská škola zahájí svou činnost v plném rozsahu se školskými právními předpisy
 v Po 18. 1. 2021.
Provoz mateřské školy je zachován jako doposud a za dodržení provozních pravidel,
 dle manuálu MŠMT.

Od dětí se před prvním příchodem do školy nevyžaduje prohlášení o bezinfekčnosti.

Nejsou stanovena žádná závazná plošná pravidla pro organizaci vstupu dětí do budovy školy.

Platí zákaz pohybu všem osobám bez ochranných prostředků dýchacích cest v prostorách mateřské školy.

Děti a pedagogičtí pracovníci nemají nadále povinnost nosit při výchovně-vzdělávacích činnostech roušku.

Vstup třetích osob (mimo děti a zaměstnance) do prostor školy je možný jen v nezbytně nutných případech s tím, že se omezí kontakt třetích osob s osobami v prostorách školy

Osoby s příznaky infekčního onemocnění nemohou do školy vstoupit!!

Dále upozorňujeme rodiče:

- aby neposílali své děti do MŠ v případě karantény členů domácnosti (v návaznosti na Krajskou hyg. stanici).

- při ranním scházení bude přijato do školky dítě pouze zcela zdravé! A to znamená bez jakýchkoliv příznaků respiračního onemocnění (rýma, kašel, zvýšená tělesná teplota nebo horečka, a to i samostatně, nejen v kombinaci).

Ve Střelné 14.1. 2021                                                                          ředitelka MŠ         Bc. Ivana Fojtů